OEM Prenosný Počítač DC Adaptér náhrada za SONY VAIO VGN S150P
- kód položky:ANB003A6
- Závažia: 440g
- Farba: čerň
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input Volts: 12V-13.5V
Output Volts: 15V-17V
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Safety requirements: E Mark
Outside Size: 6.5mm
Inside Size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm
toto VAIO VGN-S150P náhrada za číslam dielov batérie pod notebooky:
toto VAIO VGN-S150P môžete tiež nahradiť za nižšie uvedených modelov:
- náhrada za AST
- Advantage Explorer 486DX4,
- Advantage Explorer 212 series,
- Advantage Explorer 100XL,
- náhrada za CIMV
- Picture Book (All models),
- náhrada za Dell
- TS30G (BIOS 1.02A),