OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SONY VAIO VGN C60HB/P
- Sak Kode:ANB002C6L
- Vekt: 850g
- Farge: svart
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: 100-240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Outside size: 6.5 mm
Inside size: 4.5 mm
Tip length: 12.25 mm