OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa SONY VAIO VGN BX195SP
- Tuotekoodi:ANB002C6L
- paino: 850g
- Väri: musta
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: 100-240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Outside size: 6.5 mm
Inside size: 4.5 mm
Tip length: 12.25 mm