OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SONY VAIO PCG GRZ10
- Sak Kode:LSN012L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 5.13A
Power: 100W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin