OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SONY VAIO PCG GRT240G
- Cód Mír:LSN012L
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 5.13A
Power: 100W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin