OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SAMSUNG PA 1900 08S
Laptop Adapter Lader Erstatning for SAMSUNG PA-1900-08S
  • Sak Kode:LSM0142L
  • Vekt: 450g
Splitter nye med 1 års garanti!
PA-1900-08S  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*3.0mm