OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG NC10 TAM2
- Cód Mír:LSM030BL
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 2.1A
Power: 40W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin
Plug:US,UK,EU,AU etc. according to your country.
an NC10-TAM2 in áit na huimhreacha chuid ceallraí ríomhaire glúine thíos:
- athsholáthair do SAMSUNG
- PA 1400 24,
- CPA09 004A,
- CPA09 002A,
- BA44 00266A,
- ADP 40NH D,
- ADP 40MH BB,
- ADP 40MH AB,
- AA PA2N40W,
an NC10-TAM2 Is féidir freisin in ionad do na samhlacha seo thíos:
- athsholáthair do SAMSUNG
- NC10 TAM4,
- NC10 TAM3,
- NC10 TAM2,
- NC10 HAU2,
- NC10 HAU1,
- NC10 11GP,
- NC10 XI0V 1270W,
- NC10 Battery,
- NC10 10.2" All Mini Laptop series,