OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára SAMSUNG NC10 KA0A
- Termékkód:LSM030BL
- Súly: 450g
akciós ár: Ft13935HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 2.1A
Power: 40W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin
Plug:US,UK,EU,AU etc. according to your country.
a NC10-KA0A csere az alábbi laptop akkumulátor rész számok:
- csere számára SAMSUNG
- PA 1400 24,
- CPA09 004A,
- CPA09 002A,
- BA44 00266A,
- ADP 40NH D,
- ADP 40MH BB,
- ADP 40MH AB,
- AA PA2N40W,
a NC10-KA0A is helyettesítheti az alábbi modellek:
- csere számára SAMSUNG
- NC10 KA0F,
- NC10 KA0ECN,
- NC10 KA0B,
- NC10 KA0A,
- NC10 KA09,
- NC10 KA08DE,
- NC10 KA07,
- NC10 11GP,
- NC10 XI0V 1270W,
- NC10 Battery,
- NC10 10.2" All Mini Laptop series,