OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG NC10 11GP
Glúine AC cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG NC10-11GP
  • Cód Mír:LSM030BL
  • meáchan: 450g
Branda nua le baránta 1 bliai!
NC10-11GP  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 2.1A
Power: 40W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin
Plug:US,UK,EU,AU etc. according to your country.
an NC10-11GP in áit na huimhreacha chuid ceallraí ríomhaire glúine thíos:
athsholáthair do SAMSUNG
SPA 830E,
PA 1600 66,
PA 1400 24,
CPA09 004A,
CPA09 002A,
BA44 00266A,
ADP 40NH D,
ADP 40MH BB,
ADP 40MH AB,
AD 4019SL,
AD 4019S,
AD 4019R,
AD 4019,
AA PA2N40W,
an NC10-11GP Is féidir freisin in ionad do na samhlacha seo thíos:
athsholáthair do SAMSUNG
X520 Series,
X420 Series,
NP900X4B,
NP X520 Series,
NP X420 Series,
NP NB30 Series,
NP NB30 Pro Series,
NP N310 KA07US,
NP N310 KA06US,
NP N310,
NP N220 JP01RU,
NP N220 11,
NP N220 Series,
NP N210 JB01RU,
NP N210 Series,
NP N210,
NP N150 Series,
NP N148 DA01IN,
NP 148 Series,
NF310 A01US,
NF310 Series,
NF210 A03US,
NF210 A02US,
NF210 A01US,
NF210 Series,
NF110 Series,
ND10 DA0A,
ND10 DA08,
ND10 DA07,
ND10 DA05,
NC210 Series,
NC20 KA02US,
NC20 KA01,
NC20 anyNet U2250WBT,
NC20 21GBK,
NC20 Series,
NC110P,
NC110 A03US,
NC110 A02US,
NC110 A01US,
NC110 Series,
NC10P,
NC10B 3G,
NC10 WAS1US,
NC10 TAM4,
NC10 TAM3,
NC10 TAM2,
NC10 TAM1,
NC10 KB03US,
NC10 KB02US,
NC10 KA0F,
NC10 KA0ECN,
NC10 KA0E,
NC10 KA0D,
NC10 KA0C,
NC10 KA0B,
NC10 KA0A,
NC10 KA09,
NC10 KA08DE,
NC10 KA07,
NC10 KA06,
NC10 KA05,
NC10 KA04US,
NC10 KA04,
NC10 KA03US,
NC10 KA03,
NC10 KA02US,
NC10 KA01US,
NC10 HAU2,
NC10 HAU1,
NC10 EAT2,
NC10 anyNet N270WH,
NC10 anyNet N270WBT,
NC10 anyNet N270W,
NC10 anyNet N270BH,
NC10 anyNet N270BBT,
NC10 anyNet N270B,
NC10 anyNet N270A,
NC10 14GW,
NC10 14GBK,
NC10 14GB,
NC10 12PWBK,
NC10 11PBK,
NC10 11GP,
NC10 XI0V 1270W,
NC10 XI0V 1270N,
NC10 XI0V 1270B,
NC10 WI0X S3G,
NC10 Series,
NC10 KA06DE,
NC10 Battery,
NC10 10.2" All Mini Laptop series,