OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SAMSUNG BN44 00080A
- Sak Kode:LCD17IL
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 14V
Output Current: DC 3A
Power: 42W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin