OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa SAMSUNG BN44 00058A
- Tuotekoodi:LCD17IL
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 14V
Output Current: DC 3A
Power: 42W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin