OEM Glúine Ceallraí athsholáthair do SAMSUNG BA43 00367A
- Cód Mír:TBSM-XE300TZC
- cumas: 3350mAh 25Wh
- Volta: 7.6V
- cineál: Li-polymer
- méid: 243.97 x 87.94 x 3.24mm
- meáchan: 189g
- dath: dubh
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
an BA43-00367A in áit na huimhreacha chuid ceallraí ríomhaire glúine thíos:
- athsholáthair do SAMSUNG
- BA43 00367A,