OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for LENOVO PA 1300 12
- Sak Kode:LLV046L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz Output Voltage: 20V Output Current: DC 1.5A Power: 30W Connector: 5.5*2.5*12mm Power cord cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.