OEM Notebook-Netzteil Ersatz für LENOVO CPA09 A030
- Produktcode:LLV046L
- Gewicht: 450g
Versandkosten:
Nagelneu mit 1 Jahr Garantie!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz Output Voltage: 20V Output Current: DC 1.5A Power: 30W Connector: 5.5*2.5*12mm Power cord cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.