OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do HP COMPAQ HP OW120F13LFSE
- Cód Mír:LHP045L
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin