OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik HP COMPAQ HDX X18T 1200 CTO
- Kod produktu:LHP045L
- Waga: 450g
Cena Promocyjna: zł196.08PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin