OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za HP COMPAQ HDX X18 1204TX
- kód položky:LHP045L
- Závažia: 450g
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin