OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for HP COMPAQ HDX X18 1201EA
- Sak Kode:LHP045L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin