OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára FUJITSU SEC80N2 16.0
laptop hálózati adaptert csere számára FUJITSU SEC80N2-16.0
  • Termékkód:LFJ002L
  • Súly: 450g
akciós ár: Ft13670HUF
Vadonatúj, 1 év garancia!
SEC80N2-16.0  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 3.75A
Power: 60W
Connector: 6.5*4.4*10mm