OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za FUJITSU FMV NB80M
prenosný počítač AC adaptér náhrada za FUJITSU FMV-NB80M
  • kód položky:LFJ008L
  • Závažia: 450g
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
FMV-NB80M  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.22A
Power: 80W
Connector: 5.5*2.5*10mm with pin