OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára Dell LA65NSO 00
- Termékkód:LDE144L
- Súly: 450g
akciós ár: Ft13535HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 3.34A
Power: 65W
Connector: 7.4mm*5.0mm*12mm central pin