OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for Dell HA65NS5 00
Laptop Adapter Lader Erstatning for Dell HA65NS5-00
  • Sak Kode:LDE144L
  • Vekt: 450g
Splitter nye med 1 års garanti!
HA65NS5-00  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 3.34A
Power: 65W
Connector: 7.4mm*5.0mm*12mm central pin