OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa DELL PA 1600 06D2
- Tuotekoodi:LDE033L
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 3.16A
Power: 60W
Connector: 5.5mm*2.5mm*12mm
Tämä PA-1600-06D2 korvaaja alla kannettavan akku osanumerot:
- Korvaa DELL
- WD971,
- TD231,
- TD230,
- PA16,
- PA 1600 06D2,
- PA 1600 06D1,
- PA 1600 05,
- PA 16,
- N5825,
- K9060,
- F9710,
- CF719,
- ADP 70BB,
- ADP 60NH,