OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára DELL LA65NS1 00
laptop hálózati adaptert csere számára DELL LA65NS1-00
  • Termékkód:LDE144L
  • Súly: 450g
akciós ár: Ft13535HUF
Vadonatúj, 1 év garancia!
LA65NS1-00  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 3.34A
Power: 65W
Connector: 7.4mm*5.0mm*12mm central pin