OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for DELL HA65NS1 00
Laptop Adapter Lader Erstatning for DELL HA65NS1-00
  • Sak Kode:LDE1443L
  • Vekt: 212g
Splitter nye med 1 års garanti!
HA65NS1-00  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 4.62A
Power: 65W
Connector: 7.4mm*5.0mm*12mm central pin