OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa DELL FA65NS0 00
Kannettava AC virtalähde Korvaa DELL FA65NS0-00
  • Tuotekoodi:LDE1443L
  • paino: 212g
Upouusia 1 vuoden takuu!
FA65NS0-00  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 4.62A
Power: 65W
Connector: 7.4mm*5.0mm*12mm central pin