OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for COMPAQ Armada V300 117732 012
- Sak Kode:LCQ026L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 2.7A
Power: 50W
Connector: 4.8*1.7*12mm