OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for Acer PA 1900 05QA
- Sak Kode:LAC016L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*2.5*12mm