OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for Acer PA 1750 02
- Sak Kode:ANB002C7L
- Vekt: 570g
- Farge: svart
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 19V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size: 5.5 mm
Inside size: 1.75 mm
Tip length: 12 mm