OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára ASUS N55SF EH71
- Termékkód:LAA077BL
- Súly: 650g
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft17365HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use) OUTPUT: 19V, 6.32A, 120W Connecter size: 5.5mm x 2.5mm, Barrel tip (ref to the picture). Outlet: 3-prong Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug