OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for ASUS 90 XB02OAPW00150Q
- Sak Kode:ANB002C26L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input Voltage: 100 ~ 240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 19VDC
Output Current: 4.74A
Power: 90W
Operation Temperature: 0°C ~ +40°C
Storage Temperature: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size: 2.5 mm
Inside size: 0.7 mm
Tip length: 7 mm