OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do ASUS 90 NVD1B1000Y
- Cód Mír:LAA056B
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector(Outer diameter*Inner diameter): 5.5mm*2.5mm