OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do ASUS 90 NCG1B1000
- Cód Mír:LAA015
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm