OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa ACER PA 1900 05QA
- Tuotekoodi:LAC016L
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*2.5*12mm