ACER Aspire One 10.1" (Black) Komputer Riba Bateri

Peplacement Product

Compatible laptop battery ACER  for Aspire One 10.1
  • Kod item:1035
  • kapasiti: 5200mAh
  • Volt: 11.1V
  • Jenis: Li-ion
  • saiz: 202.90x47.84x30.55mm
  • Berat: 306.5g
  • warna: hitam
Harga Istimewa: USD40.08USD
Kos penghantaran: USD39.15 USD
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!

Aspire One 10.1

Cari bahagian lain dari ACER Aspire One 10.1" (Black)

yang Aspire One 10.1" (Black) pengganti nombor bahagian bateri komputer riba di bawah:

ACER
UM08B74,
UM08B73,
UM08B72,
UM08B71,
UM08B52,
UM08B31,
UM08A74,
UM08A73,
UM08A72,
UM08A71,
UM08A52,
UM08A51,
UM08A32,
UM08A31,
LC.BTP00.046,
LC.BTP00.043,
LC.BTP00.017,
GATEWAY
UM08A73,

yang Aspire One 10.1" (Black) juga boleh menggantikan untuk model di bawah:

ACER
eMachines eM250,
eMachine eM250,
Aspire One Pro 531h-SS11DOM,
Aspire One Pro 531h-SS11,
Aspire One Pro 531h-HD11DOM,
Aspire One Pro 531h-HD11,
Aspire One Pro 531h-2G25Bk,
Aspire One Pro 531h-1G25Bk,
Aspire One Pro 531h-1G16Bk,
Aspire One Pro 531f-2G64Bk,
Aspire One P531h-1Bk,
Aspire One P531h-1791,
Aspire One P531h-1766,
Aspire One P531h Series,
Aspire One D250-Bw83F,
Aspire One D250-Bw83,
Aspire One D250-Bw18,
Aspire One D250-Br83F,
Aspire One D250-Br83,
Aspire One D250-Br18,
Aspire One D250-Bp83,
Aspire One D250-Bk83F,
Aspire One D250-Bk83,
Aspire One D250-Bk18,
Aspire One D250-Bb83F,
Aspire One D250-Bb83,
Aspire One D250-Bb18,
Aspire One D250-1Br,
Aspire One D250-1Bb,
Aspire One D250-1990,
Aspire One D250-1924,
Aspire One D250-1610,
Aspire One D250-1185,
Aspire One D250-1165,
Aspire One D250-1151,
Aspire One D250-1116,
Aspire One D250-1042,
Aspire One D250-1026,
Aspire One D150-Bwdom,
Aspire One D150-Bw73,
Aspire One D150-Brdom,
Aspire One D150-Br73,
Aspire One D150-Bkdom,
Aspire One D150-Bk73,
Aspire One D150-Bbdom,
Aspire One D150-Bb73,
Aspire One D150-1Br,
Aspire One D150-1Bk,
Aspire One D150-1B,
Aspire One D150-1920,
Aspire One D150-1860,
Aspire One D150-1647,
Aspire One D150-1606,
Aspire One D150-1587,
Aspire One D150-1577,
Aspire One D150-1462,
Aspire One D150-1322,
Aspire One D150-1197,
Aspire One D150-1165,
Aspire One D150-1125,
Aspire One D150-1044,
Aspire one A150X weiss,
Aspire one A150X blau,
Aspire one A150L weiss,
Aspire one A150L blau,
Aspire One A150-Bwdom,
Aspire One A150-Bw1,
Aspire One A150-Bw,
Aspire One A150-Bpdom,
Aspire One A150-Bp1,
Aspire One A150-Bkdom,
Aspire One A150-Bk1,
Aspire One A150-Bk,
Aspire One A150-BGw,
Aspire One A150-BGc,
Aspire One A150-BGb,
Aspire One A150-Bcdom,
Aspire One A150-Bc1,
Aspire One A150-Bc,
Aspire One A150-Bbdom,
Aspire One A150-Bb1,
Aspire One A150-Bb,
Aspire One A150-Aw,
Aspire One A150-Ac,
Aspire One A150-Ab,
Aspire One A150-1983,
Aspire One A150-1890,
Aspire One A150-1672,
Aspire One A150-1570,
Aspire One A150-1532,
Aspire One A150-1493,
Aspire One A150-1447,
Aspire One A150-1382,
Aspire One A150-1249,
Aspire One A150-1126,
Aspire One A150-1049,
Aspire One A150-1006,
Aspire One A150,
Aspire one A110X Black Edition,
Aspire one A110L weiss,
Aspire one A110L blau,
Aspire One A110-Bw,
Aspire One A110-BGw,
Aspire One A110-BGb,
Aspire One A110-Bc,
Aspire One A110-Bb,
Aspire One A110-Aw,
Aspire One A110-AGc,
Aspire One A110-AGb,
Aspire One A110-Ac,
Aspire One A110-Ab,
Aspire One A110-1955,
Aspire One A110-1948,
Aspire One A110-1812,
Aspire One A110-1722,
Aspire One A110-1698,
Aspire One A110-1691,
Aspire One A110-1545,
Aspire One A110-1295,
Aspire One 8.9" (Black),
Aspire One 571,
Aspire One 10.1" (Black),
GATEWAY
LT2000,
LT1001J,