Korvaa ACER Aspire One 10.1" (Black) Kannettavien Akku

Compatible laptop battery ACER  for Aspire One 10.1
  • Tuotekoodi:1035
  • Kapasiteetti: 5200mAh
  • JÄNNITE: 11.1V
  • KEMIALLINEN KOOSTUMUS: Li-ion
  • ULKOMITAT: 202.90x47.84x30.55mm
  • paino: 306.5g
  • Väri: musta
  • Tarjoushinta: €29.04EUR
  • Toimituskulut: EUR €33.98
  • Aspire One 10.1

Tämä Aspire One 10.1" (Black) korvaaja alla kannettavan akku osanumerot:

ACER
UM08B74,
UM08B73,
UM08B72,
UM08B71,
UM08B52,
UM08B31,
UM08A74,
UM08A73,
UM08A72,
UM08A71,
UM08A52,
UM08A51,
UM08A32,
UM08A31,
LC.BTP00.046,
LC.BTP00.043,
LC.BTP00.017,
GATEWAY
UM08A73,

Tämä Aspire One 10.1" (Black) voi myös korvata varten alla malleihin:

ACER
eMachines eM250,
eMachine eM250,
Aspire One Pro 531h-SS11DOM,
Aspire One Pro 531h-SS11,
Aspire One Pro 531h-HD11DOM,
Aspire One Pro 531h-HD11,
Aspire One Pro 531h-2G25Bk,
Aspire One Pro 531h-1G25Bk,
Aspire One Pro 531h-1G16Bk,
Aspire One Pro 531f-2G64Bk,
Aspire One P531h-1Bk,
Aspire One P531h-1791,
Aspire One P531h-1766,
Aspire One P531h Series,
Aspire One D250-Bw83F,
Aspire One D250-Bw83,
Aspire One D250-Bw18,
Aspire One D250-Br83F,
Aspire One D250-Br83,
Aspire One D250-Br18,
Aspire One D250-Bp83,
Aspire One D250-Bk83F,
Aspire One D250-Bk83,
Aspire One D250-Bk18,
Aspire One D250-Bb83F,
Aspire One D250-Bb83,
Aspire One D250-Bb18,
Aspire One D250-1Br,
Aspire One D250-1Bb,
Aspire One D250-1990,
Aspire One D250-1924,
Aspire One D250-1610,
Aspire One D250-1185,
Aspire One D250-1165,
Aspire One D250-1151,
Aspire One D250-1116,
Aspire One D250-1042,
Aspire One D250-1026,
Aspire One D150-Bwdom,
Aspire One D150-Bw73,
Aspire One D150-Brdom,
Aspire One D150-Br73,
Aspire One D150-Bkdom,
Aspire One D150-Bk73,
Aspire One D150-Bbdom,
Aspire One D150-Bb73,
Aspire One D150-1Br,
Aspire One D150-1Bk,
Aspire One D150-1B,
Aspire One D150-1920,
Aspire One D150-1860,
Aspire One D150-1647,
Aspire One D150-1606,
Aspire One D150-1587,
Aspire One D150-1577,
Aspire One D150-1462,
Aspire One D150-1322,
Aspire One D150-1197,
Aspire One D150-1165,
Aspire One D150-1125,
Aspire One D150-1044,
Aspire one A150X weiss,
Aspire one A150X blau,
Aspire one A150L weiss,
Aspire one A150L blau,
Aspire One A150-Bwdom,
Aspire One A150-Bw1,
Aspire One A150-Bw,
Aspire One A150-Bpdom,
Aspire One A150-Bp1,
Aspire One A150-Bkdom,
Aspire One A150-Bk1,
Aspire One A150-Bk,
Aspire One A150-BGw,
Aspire One A150-BGc,
Aspire One A150-BGb,
Aspire One A150-Bcdom,
Aspire One A150-Bc1,
Aspire One A150-Bc,
Aspire One A150-Bbdom,
Aspire One A150-Bb1,
Aspire One A150-Bb,
Aspire One A150-Aw,
Aspire One A150-Ac,
Aspire One A150-Ab,
Aspire One A150-1983,
Aspire One A150-1890,
Aspire One A150-1672,
Aspire One A150-1570,
Aspire One A150-1532,
Aspire One A150-1493,
Aspire One A150-1447,
Aspire One A150-1382,
Aspire One A150-1249,
Aspire One A150-1126,
Aspire One A150-1049,
Aspire One A150-1006,
Aspire One A150,
Aspire one A110X Black Edition,
Aspire one A110L weiss,
Aspire one A110L blau,
Aspire One A110-Bw,
Aspire One A110-BGw,
Aspire One A110-BGb,
Aspire One A110-Bc,
Aspire One A110-Bb,
Aspire One A110-Aw,
Aspire One A110-AGc,
Aspire One A110-AGb,
Aspire One A110-Ac,
Aspire One A110-Ab,
Aspire One A110-1955,
Aspire One A110-1948,
Aspire One A110-1812,
Aspire One A110-1722,
Aspire One A110-1698,
Aspire One A110-1691,
Aspire One A110-1545,
Aspire One A110-1295,
Aspire One 8.9" (Black),
Aspire One 571,
Aspire One 10.1" (Black),
GATEWAY
LT2000,
LT1001J,